O‘zbekiston Jenevada inson huquqlari universalligi muhokamasining hamtashki… 30.06.2026 Ko'rishlar 127
Prezident Shavkat Mirziyoyev: “Men bilaman, o‘g‘il-qizlarimizning har biri… 30-iyun &n… 30.06.2026 Ko'rishlar 218
Profilaktika inspektorlari faoliyati va jamoat xavfsizligini taʼminlash tiz… Prezident Shavkat Mirziyoyev profilaktika inspektorlari va jamoat xa… 30.06.2026 Ko'rishlar 227
Qozog‘istonda turkiy tillarni tanishga mo‘ljallangan eng yirik sun’iy intel… Qozog‘istonning Cybernet AI startapi tu… 30.06.2026 Ko'rishlar 229

Генсек ООН: борьба с терроризмом должна опираться на права человека Генеральный секретарь ООН Антониу Гутерриш призвал государства укреп… 01.07.2026 Просмотров 42
Узбекистан стал соорганизатором обсуждения универсальности прав человека в … В г. Женеве на полях 62-й сессии Совета ООН по правам челове… 30.06.2026 Просмотров 127
Обсуждены вопросы дальнейшего совершенствования деятельности инспекторов пр… Президент Шавкат Мирзиёев ознакомился с презентацией предложений по … 30.06.2026 Просмотров 227
Академик Саидов принял участие в Петербургском юридическом форуме 24-26 июня в Санкт-Петербурге состоялся XIV Петербургский ме… 29.06.2026 Просмотров 401